Вже незабаром вийде з друку перший номер 2019 року журналу «ЯГІДНИК»

 Вже незабаром вийде з друку перший номер 2019 року журналу «ЯГІДНИК»

Як завжди, ми поспішаємо порадувати наших постійних і нових читачів масою новинок галузі, цікавими інтерв’ю від експертів, детальним оглядом рідкісних нішевих культур, які сьогодні набувають все більшої популярності у фермерів. Зовсім скоро ми розповімо вам про унікальну технологію вирощування суниці садової від агронома з Одеської області Наталії Рекецької, яка щиро ділиться власним досвідом, дає детальні поради і рекомендації початківцям.

* Про особливості моделі ягідного підприємства, орієнтованого на експорт, розповість Іван Гречківський, генеральний директор компанії «Family Garden», яка має одну з найбільших органічних плантацій лохини в Європі.

* Думками про те, як успіх у ягідному бізнесі залежить від ментальності, ділиться експерт GLOBALG.A.P. Ігор ЧЕЧІТКО.

* А Павел ВАВРИЩУК – технічний директор ТзОВ Polana, детально розповість про досвід вирощування лохини під накриттям – із практичними порадами, спостереженнями і висновками.

* Також ви дізнаєтеся про новинки селекційних програм у шотландському Інституті Джеймса Хаттона, про найбільший ринок лохини в Китаї і все, що потрібно знати про саджанці суниці садової з відкритою кореневою системою.

* Підготували ми і кілька цікавинок від наших постійних авторів-науковців.

* Науковий співробітник Інституту садівництва НААН України Ольга Лушпіган розкаже про перспективи промислового виробництва плодів агрусу, а про те, які сорти порічок найкраще підходять для промислового виробництва желе, спеціально для «ЯГІДНИКА» результатами досліджень ІС НААН України ділиться Яна Терещенко. Розповімо і про таку актуальну нині нішеву культуру як актинідія – агротехнологію вирощування та фактори успішного культивування описує Надія Скрипченко (Національний ботанічний сад ім.Гришка НАН України).

* В «Ягіднику» №1-2019 читайте також все, що потрібно знати про будівництво заводу із заморозки, використання торфу в садівництві, про підвищення якості ягід аґрусу за допомогою системи Кордон та інноваційні ІТ-рішення в ягідництві.

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *