Нові технології для вирощування суниці, малини та чорниці у теплицях презентує на конференції польська компанія «Haygrove»

 Нові технології для вирощування суниці, малини та чорниці у теплицях презентує на конференції польська компанія «Haygrove»

13-14 грудня дводенна конференція збере разом всіх гравців ягідного ринку – виробників фреш-продукції, виробників техніки і технологій, препаратів, торгові мережі та експортерів – задля створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах. Теми конференц-дня, 13 грудня в Рівному, охоплять весь процес – від посадки, вирощування, збору врожаю до зберігання та переробки. Експерти галузі сходяться у думці, що в найближчому майбутньому переважна більшість фермерських господарств світу прийде до вирощування своєї продукції виключно у теплицях чи під накриттям. Технологію, яка дозволяє отримувати максимальний врожай гарної якості, пролонгувати термін плодоношення й збирати ягоду за будь-яких погодних умов, презентує на конференції компанія Haygrove.

Польський виробник Haygrove працює на європейському ринку майже 30 років і став лідером в технології застосування ягідних тунелів – від їх виготовлення до монтажу та експлуатації. Технологію вже оцінили у 55 країн світу!

Теплиці, блочні та соло, для вирощування суниці садової, малини, лохини високорослої  створюють гарний мікроклімат для рослин, дають можливість збирати ранній врожай чи пролонгувати збір ягід ремонтантних сортів майже до самих морозів. Врожаї в теплицях дуже рясні та високої якості, адже їх не псують спека, зливи, град чи вітер. Так, у тунелях, порівняно з відкритим ґрунтом, врожайність суниці садової, малини та лохини зростає на 25-30%. Гарні результати демонструють виноград та черешня під накриттям від Haygrove.

Сьогодні компанія вже реалізує проекти тунелів з автоматичним провітрюванням у Польщі, Чехії, Словаччині, Україні. Комп’ютер контролює вологість і температуру, є можливість програмувати роботу системи. Тому саме темі «Клімат-контроль у тунелях» буде присвячений виступ менеджера з продажів Haygrove Марека ЯМРИ в ході конференції.

Організатори заходу – інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» – підготували ще багато цікавих тем, запросили авторитетних експертів – науковців, виробників обладнання та інструментів, керівників успішних ягідних господарств, зарубіжних спеціалістів. В полі зору: теми вирощування, продажів, зберігання і переробки популярних ягідних культур – лохини, суниці садової, малини і чорної смородини, й перспективних ожини, жимолості, порічки, аронії, обліпихи та ін.

Відбудеться виставка-презентація техніки й технологій, посадкового матеріалу, тари та упаковки, а також презентація-дегустація продукції ягідних і переробних підприємств, оригінальних українських напоїв.

14 грудня учасники конференції вирушать у бізнес-тур до провідного ягідного господарства ТОВ «Українська Ягода», що на Житомирщині. Агрономи компанії проведуть майстер-клас із зимової обрізки лохини високорослої. Учасники бізнес-туру відвідають сучасний переробний комплекс«Української Ягоди», із морозильним цехом для ягід, із новітнім обладнанням.

Тож зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго», с.Колоденка Рівненського району, траса Київ – Чоп).
14 грудня – ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

Тел. для реєстрації:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації» та Житомирської облдержадміністрації. Науковий патронат надає Уманський національний університет садівництва.

Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр» 

Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»

Інформаційний партнер – журнал «Садівництво і Виноградарство»

Медіа-партнери: ІА «Інтерфакс-Україна», сайт Kurkul.com, журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», Водочный Редакторъ, ІА «Агравері», Шувар-інфо 

Журнал «Ягідник»

Останні статті