Програма Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технології та інновації: ягідництво і переробка»

 Програма Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технології та інновації: ягідництво і переробка»

ПРОГРАМА


Всеукраїнської науково-практичної конференції

«Технології та інновації: ягідництво і переробка».

 

14-15 грудня 2017 року, м.Львів, Україна

Львівський коледж ресторанного сервісу та туризму (вул. І. Пулюя, 36)

 

08:00 – 9:00 Реєстрація учасників. Запис учасників бізнес-туру.

Початок роботи виставки-презентації обладнання, технологій і матеріалів та продукції для садівничої та переробної галузей.

Кава-брейк.

09:00 – 17:00 Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів та продукції для ягідництва, садівництва і переробної галузі.

В рамках заходу – соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» як частина просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством.

Працює стенд із передплати на журнали проекту «Технології та Інновації». Акція для учасників конференції: знижка 10% на повний комплект журналів.

09:00 – 09:20 Відкриття Конференції. Вітання від організаторів і партнерів.

 

Вітальне слово:

–         Катерина КОНЄВА, Надія ЯЩУК – засновники інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації», організатори конференції.

–         Антоніна ПАХАРЕНКО-АНДЕРСОН, віце-президент з питань інтелектуальної власності Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), генеральний директор патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» – Генеральний Юридичний партнер конференції;

–         Олександр ТКАЧУК, директор ТОВ «Кооператив «Агровесна» – Головний Ягідний партнер конференції.

09-25 – 10-00 СЕКЦІЯ 1.

Обговорення ситуації в ягідній галузі України і світу. Перспективи українського ягідництва.

 

Модератор – Катерина КОНЄВА, головний редактор видавництва «Технології та Інновації».

 

«Державна підтримка ягідництва». Наталія ХМИЗ, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації;

«Ринки та стратегії: можливості проти ризиків». Ірина КУХТІНА, керівник асоціацій «Інноваційне фермерство і кооперація», «Ягідництво України».

 

10:05 – 13:30

 

 

 

 

 

 

СЕКЦІЯ 2. Сучасні технології ягідництва – гарантія успішного ягідного бізнесу.

Модератор Катерина ЩЕРБАЧЕНКО, редактор проекту «Технології та Інновації».

 

«Польський досвід ягідництва: інновації + традиції». Доктор Мирослав КОЖЕНЬОВСЬКИЙ, провідний менеджер з овочів та фруктів компанії Bayer в Центральній та Східній Європі, міжнародний експерт (Східна Європа).

«Якісний садивний матеріал як одна із складових при закладанні плантації чорниці високорослої». Олег БАЗЮК, директор компанії «Долина Агро» (Україна).

«Сучасне вирощування малини: на свіжий ринок і для переробки. Нові сорти та агрономія». Професор Павел КРАВЕЦ, міжнародний експерт ринку ягід (Польща).

«Якісний посадковий матеріал – основа розвитку успішного ягідного бізнесу. Досвід ведення ягідництва у кооперації. Створення сучасного українського розсадника на базі кооперативу ТОВ «Кооператив «Агровесна». Ірина БАРЗО, агроном «Української Ягідної Гільдії» (Україна).

«Хвороби та шкідники чорниці високорослої та жимолості, і як з ними боротися». Лєшек ОРЛІКОВСЬКИЙ, професор Instytut Ogrodnictwa, Skirniewice (Польща).

«З досвіду застосування стимуляторів і регуляторів росту в системі добрив на ягідних культурах». Олександр БИКОВСЬКИЙ, менеджер компанії «Агрісол» (Україна).

«Як вибрати якісний посадковий матеріал для ягідника». Кфиштоф СААК, представник компанії Agronom Plants (Польща).

«Економічно ефективні технології для вирощування полуниці, малини та чорниці у плівкових теплицях». Марек ЯМРИ, менеджер з продажів компанії Haygrove (Польща).

«Ефективні рішення щодо вирощування ягідних культур (лохина, чорниця, суниця, малина) – вирощування в кокосовому субстраті, захист від бур’янів, вітру, птахів, системи фіксації».  Томаш ШУЛАВІ,  директор з розвитку Ceres International Sp. z o.o (Польща).

«В українських ягід на міжнародному експортному ринку яскраві перспективи. Але які вимоги?». Валерій ЛЯШИНСЬКИЙ, технічний директор компанії «Розетта Агро».

13:30 – 14:30 ОБІД
15:00 – 18:30

 

 

Презентація напоїв – ягідних і плодово-ягідних соків, вин, наливок, настоянок, сидрів, квасу, лікерів, медових вин і т.д.

Презентація продуктів, виготовлених на базі і з додаванням ягід та меду.

 

«Народна дегустація» напоїв і продуктів харчування. Голосування учасників і визначення переможців «Народної дегустації».

14:30 – 15:30

 

 

СЕКЦІЯ 2.

«Правові основи діяльності ягідного і переробного підприємства». Захист торгової марки – передумова успішного завоювання світових ринків.

Круглий стіл від Генерального юридичного партнера конференції патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери».

Модератор —  Вероніка БЕРЕЗАНСЬКА,  голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери».

15:30 – 18:00

 

 

 

 

СЕКЦІЯ 3.

Правильне зберігання і високотехнологічна переробка продукції ягідника – запорука успіху компанії на ринку.

 

«Інтенсивне вирощування суниці: секрети успішних врожаїв. Досвід проведення точного запліднення у Польщі та Україні». Збігнєв ЯРОШ, професор факультету садівництва та ландшафтного дизайну Люблінського університету соціальних наук (Польща).

«Інноваційна технологія для захисту та збільшення врожаю лохини та інших культур. Досвід використання технології у Норвегії та Південній Америці». Giuseppe BORRACCI, компанія Serroplast (Італія).

«Досвід ягідного стартапу: на помилках учаться». Микола СТЕЦЬКІВ, ФГ «Файна Беррі».               

«Обладнання для переробки ягід та фруктів». Артем ПИСАРЕВ, старший менеджер з продажів «СМС» (Системи модернізації складів» (Україна).

«Сучасні технології запилення ягідних культур, або Все можуть джмелі». Богдан МАЗНИЦЬКИЙ, виконавчий директор компанії «Жива країна» (Україна).

«Шокова заморозка гарантує стандарт якості». Юрій ЯЦИНИН, директор ТОВ «СВ-Холод Захід Плюс».

«Перевагу – нішевим культурам: жимолость, ожина, аґрус або червона смородина?!». Олександр ЯРЕЩЕНКО, заступник директора з наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук Інституту садівництва Української Національної академії аграрних наук (НААН).

 

«Закладка ягідника. Без зрошення не обійтися. Кліматичні колізії і як уберегти від них урожай». Владислав РАЗКЕВИЧ, директор ТОВ «Евкаліпт Р».

 

18:00 – 18:30 Підведення підсумків Форуму. Заключне слово від організаторів – Катерина Конєва, Надія Ящук – засновники інформаційно-видавничого проекту «Технології та Інновації».

Розіграш лотереї від компаній-партнерів.

19:00 – 21:00

 

 

20:00 – 20:30

Фуршет. Розважальна програма

 

Церемонія нагородження переможців «Народної дегустації» напоїв на базі ягід і фруктів.      

 

День 2-й, 15 грудня
09:00 – 17:00 Бізнес-тур у м.Долина Івано-Франківської обл.

10:00 – 12:00 – Розсадник «Долина Агро». Екскурсія
12:30 – 13:30 – Кава-брейк

13:30 – 16:00 Майстер-клас з обрізки лохини. Відповіді на запитання ягодоводів. Проводить білоруський експерт Олександр Березін, власник компанії «Берклі» (м.Брест).
16:00 – 18:00 – обід-вечеря

 

 

Умови участі в конференції:

Вартість участі:

1-й конференц-день + бізнес-тур – 1600 грн.

 

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в презентації і дегустації напоїв і продукції; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний фото і інформаційний звіт про захід із базою контактів учасників і партнерів та фінальні презентації спікерів, надіслані електронною поштою).

 

Увага: для передплатників журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», і «Горішник» встановлені пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Партнер проекту конференц-готель «Супутник» надає учасникам конференції 20% знижку на оплату проживання в готелі. Контакти: 38 (032) 224-43-90, +38 (032) 230-40-66, +38 (067) 496 43 83, при реєстрації вказати «учасник ягідної конференції».

Координатор проекту:

Анна Панкратенкова – тел. +380 97 75 925 83, +380 95 60 70 904

e-mail: napitki2015@gmail.com

 

Для реєстрації учасників і партнерів:

Вікторія Ковтунович – тел.+38 (096) 994-38-77,

Надія Рачковська – тел.+ 38 (063) 056 47 88

Ольга Казазаєва – тел.+38 (050) 823 38 69, +38 (098) 599 96 13

 

Для реєстрації учасників презентації напоїв і продуктів на базі ягід і фруктів:

Марина Радчик – тел.+38 (068)424 21 80; +38 (050)733 27 07

Акредитація ЗМІ:

Катерина Щербаченко – тел. +38 (096)999 51 90

Директор проекту:

Надія Ящук – тел.. +38 (068) 568 58 22

e-mail: rnadia@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті