Запрошуємо  до участі в конференції   «Сучасна переробка ягід та фруктів» 

 Запрошуємо  до участі в конференції   «Сучасна переробка ягід та фруктів» 

Асоціація «Ягідництво України» має честь запросити вас взяти участь у  конференції «Сучасна переробка ягід та фруктів» , що відбудеться 24 листопада 2017р в КиївЕкспоПлаза (вулиця Салютна, 2, Київ) в рамках Ukrainian Food Expo.

Головне завдання цієї події  – сприяння формуванню в Україні сучасної переробки світового рівня. І це не тільки технології, це певні підходи та мислення на глобальному рівні та знання своїх клієнтів.
Подія є унікальною своїми спікерами – професіоналами з великим керівним  досвідом в переробці фруктів та ягід на міжнародному рівні. Вони допоможуть зрозуміти, чим відрізняються підходи міжнародних компаній до виробництва та ринків, як можна співпрацювати та конкурувати з міжнародними компаніями на ринках світу.
Серед спікерів будуть Павло Рудась, колишній генеральний директор компанії Agrana у Східній Євпропі та СНД, Олександр Агатов, співзасновник брендингової агенції Rocklin, маркетолог з 20 річним досвідом на ринках Європи, СНД та Близького Сходу, Кухтіна Ірина, колишній директор із закупівель компанії Danone, яка понад 8 років працює на ринках фруктів Європи, Америк та Азії та інші професіонали, що знають нашу специфіку, але багато років працювали в великому міжнародному бізнесі на керівних посадах.
Всі оновлення на сторінці  Ukrainian Berries Association

Та на сторінці Facebook www.facebook.com/uaberries

Для реєстрації на Конференцію просимо  заповнити анкету учасника.
Вартість участі – 3000 грн. з людини. Для членів Асоціації “Ягідництво України” знижки.

Програма Конференції

За довідками звертатися по телефону + 380 67 487 37 49
та за електронною адресою info@uaberries.com.ua.
Чекаємо на вас в Києві.

Асоціація «Ягідництво України»

Журнал «Ягідник»

0 Reviews

Написати відгук

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *