«Технології та інновації: ягідництво та переробка» Всеукраїнська науково-практична конференція для представників ягідної та переробної галузей відбудеться 14-15 грудня у Львові

 «Технології та інновації: ягідництво та переробка» Всеукраїнська науково-практична конференція для представників ягідної та переробної галузей відбудеться 14-15 грудня у Львові

Слідом за успішною конференцією «Технології та Інновації: від землі – до готового продукту», яка відбулася в червні в Вінниці, а також у відповідь на численні побажання учасників, заплановане проведення дводенної конференції для професіоналів і початківців ягідного бізнесу. Місцем проведення обрана Західна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка. 14 грудня у м. Львів відбудеться науково-практична конференція «Технології та інновації: ягідництво та переробка». Головні теми конференції – успішне ягідництво, способи переробки ягід та експорт продукції. 

Програма конференції “Технології та інновації: Ягідництво та переробка”, 14-15 грудня, м. Львів, формується за принципом відбору найактуальніших тем, які допоможуть створити максимально повну модель успішного бізнесу на ягодах. Ефективний захист від хвороб та шкідників є одним із ключових умов для отримання якісного урожаю. Про те, як захистити свій ягідник, на нашій конференції розповість провідний менеджер з фруктів та овочів компанії BAYER доктор Мирослав КОЖЕНЬОВСЬКИЙ.

Компанія Bayer, як один зі світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин, виступить головним технологічним партнером конференції “Технології та інновації: Ягідництво та переробка”. Доктор КОЖЕНЬОВСЬКИЙ не лише представить готові комплексні рішення для захисту різних ягідних культур, але й зупиниться на антирезистентній стратегії захисту ягідників. В умовах обмеженої кількості зареєстрованих препаратів проти окремих шкідників (наприклад, павутинного і суничного кліща) важливо підібрати таку стратегію, яка буде дієвою протягом багатьох років.

Окремі виступи досвідчених експертів будуть присвячені особливостям вирощування конкретних ягідних культур. Відомий польський вчений, засновник гучного ягідного проекту Malinowe Factory доктор Павел КРАВЕЦ поділиться своїм інноваціним досвідом вирощування малини, на свіжий ринок і для переробки, нові сорти та агрономія. Професор інституту садівництва Лєшек Орліковський, Skirniewice (Польща), автор або співавтор близько 300 наукових публікацій та близько 700 статей про хвороби та шкідників декоративних рослин, голова секції біологічного контролю хвороб рослин та нових патогенних організмів, увиступить на тему: Хвороби та шкідники чорниці високорослої та жимолості і як з ними боротися». Український експерт, кандидат сільськогосподарських наук, заступник директора Інститута садівництва НААН України Олександр ЯРЕЩЕНКО зупиниться на особливостях вирощування найперспективніших нішевих культур: жимолості, аґрусу, порічки, ожини тощо.

В рамках конференції, на другий день 15 грудня, відбудеться бізнес-тур в м. Долина (Івано-Франківська обл.), на ТОВ “Долина Агро” – сертифікований розсадник invitro саджанців чорниці високорослої (лохини), на лохинову плантацію Віктора ДИТИНКО, де пройде майстер-клас із зимової обрізки лохини від відомого білоруського ягідника Олександра БЕРЕЗІНА (ФГ “Берклі”). 

До участі в конференції долучаться й інші експерти з вирощування, переробки та збуту ягід. Учасники конференції дізнаються про тенденції ринку, особливості збуту ягід, сертифікацію ягідного виробництва, створення та захист бренду. Реєстрація для участі в конференції триває!

Головний Інформаційний партнер – журнал «Ягідник».

Генеральний медіа-партнер – польський журнал Jagodnik

Інформаційний партнер – портал «Шувар Info»

Генеральний технологічний партнер BAYER

Головний ягідний партнер конференції ТОВ «Кооператив «Агровесна»

Головний діловий партнер – ТОВ “Долина Агро”

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтесь:

Анна Панкратенкова, тел.: +38 (097) 759-25-83
Вікторія Ковтунович, тел.: +38 (096) 994-38-77
Ольга Казазаєва, тел.: +38 (050) 823 38 69 Марина Радчик, тел.: +38 (068) 424-21-80
Надія Рачковська, тел.: + 38 (063) 056 47 88

Директор проекту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Журнал «Ягідник»

Останні статті