250 тисяч на новий бізнес: в Україні запускають програму «єРобота»

 250 тисяч на новий бізнес: в Україні запускають програму «єРобота»

Український уряд запускає програму «єРобота», в межах якої держава надаватиме гранти на суму до 250 тисяч гривень на запуск нового бізнесу. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. При цьому державний «Ощадбанк» з 1 липня розпочав прийом заявок українців для отримання мікрогрантів.

Загалом планується видати 20 тисяч таких грантів за рік. Відповідно, бюджет програми на рік становитиме  5 мільярдів гривень.

Взяти участь у програмі «єРобота» може будь-який українець, який не працює на інших підприємствах та не веде інший бізнес.  Для отримання гранту треба буде подати заявку через портал Дія чи відділення «Ощадбанку», додавши до заявки бізнесплан. Протягом 10 робочих днів фахівці Ощадбанку та Державного центру зайнятості проведуть оцінку проєкту: якщо він відповідає критеріям програми, грантові кошти будуть перераховані на окремий рахунок.

З цього рахунку можна буде придбати обладнання, сировину, матеріали, закупити інструменти, частково оплатити оренду. Денис Шмигаль зазначив, що додатково нові підприємці зможуть отримати кредит за програмою «5-7-9» у розмірі до 2,5 мільйона гривень. Ці кошти можна буде спрямувати на будівництво чи реконструкцію приміщень, придбання додаткового обладнання та фінансування оборотного капіталу.

Читайте також: Оновлення журналу «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»

Журнал «Ягідник»

Останні статті