22 жовтня о 9:00 відбудеться пряма онлайн-трансляція з конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту». Приєднуйтеся до перегляду!

 22 жовтня о 9:00 відбудеться пряма онлайн-трансляція з конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту». Приєднуйтеся до перегляду!

22 жовтня 2020 року о 9:00 вперше в історії конференцій від медіагрупи «Технології та Інновації» (а їх було уже 20!) буде проведено пряму онлайн-трансляцію унікальної події – відкриття конференції і круглого столу керівників компаній і підприємств – членів Асоціації «Укрсадпром» на тему: «Підсумки садівничого сезону 2020 року. Державна підтримка галузей садівництва й переробки. Проблеми галузі та шляхи їх вирішення».
Щоб приєднатися до події, потрібно зайти на ютуб-канал «Технології&Інновації: Сад. Ягідник. Напої» за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCih8FdLXFHiCNkyfqx5xcdQ. Пропонуємо вам підписатися на ютуб-канал і стати постійним учасником спільних проектів медіа-групи «Технології та Інновації» і Асоціації «Укрсадпром».

Модератор круглого столу – голова Асоціації «Укрсадпром» Олександр Матвієць. Учасники – власники й керівники садівничих господарств, представники владних структур і науковці:

  • Олена Яківна Пастух, голова ФГ «Перлина Поділля», Вінницька область;
  • Петро Іванович Гадз, голова ФГ «Гадз», Герой України, Тернопільська область;
  • Василь Васильович Козак, голова Наглядової ради Асоціації «Укрсадпром», голова Сокирянської районної ради, Чернівецька область;
  • Борис Миколайович Мазур,  завідувач кафедри садівництва НУБіП, м. Київ;
  • Анатолій Іванович Семенюк, генеральний директор  Корпорації «Вінницясадвинпром», Вінницька область;
  • Михайло Ілліч Фединець,  ФГ «Надія сад», Закарпатська область;
  • Олександр Миколайович Ярещенко, Інститут садівництва НААН України, Київська область;
  • Віктор Олександрович Дитинко, ТОВ «Долина агро», Івано-Франківська область;
  • Ярослав Федоришин, заступник директора  компанії «Буковинський САД»;
  • Максим Бортник, директор департаменту садівництва групи компаній «ВІТАГРО».

Приєднуйтеся до онлайн-трансляції – почерпніть корисну інформацію від авторитетів садівничої галузі!

Увага! Відеоматеріали з конференції «Від землі – до готового продукту» будуть розміщені на ютуб-каналі «Технології&Інновації: Сад. Ягідник. Напої» по завершенню конференції. Для підписників каналу – пільгові умови придбання пакетів інформаційних відеоматеріалів – виступів фахівців садівничої галузі України!

Контакти:
Катерина Конєва, співзасновник ютуб-каналу, організатор конференції, СЕО медіа-групи «Технології та Інновації»: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com
Анастасія Вацкель, представник Асоціації “Укрсадпром»: +38 097 189 68 26 press@ukrsadprom.org

Журнал «Ягідник»

Останні статті