16–17 лютого пройде міжнародна конференція з ягідництва, переробки та експорту

 16–17 лютого пройде міжнародна конференція з ягідництва, переробки та експорту

А також конгрес із заморожування  і бізнес-тур на підприємство «Грасс Авеню», які відбудуться в Рівному і на Житомирщині

VI Міжнародна Благодійна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», яку медіагрупа «Технології та Інновації» організовує в Рівному (готельно-ресторанний комплекс «Айвенго») і на Житомирщині (компанія «Грас Авеню, бізнес-тур), відбудеться 16-17 лютого 2023 р. Головна мета конференції – навіть в умовах воєнного часу мобілізувати всі сили, ресурси, науково-технічні досягнення на утвердження економічної незалежності України, на підтримку боротьби українського народу проти завойовників, триматися, незважаючи на всі труднощі та проблеми, і навіть у цих надскладних умовах розвивати свої виробництва, насаджувати плантації ягід та овочів, створювати нові продукти на базі переробки і заморожування, будувати умови для завоювання закордонних ринків. Міцнішати!..

Традиційно, організатори – медіагрупа «Технології та Інновації», видавці відомого журналу «Ягідник» – готують цікаву, насичену та корисну програму, у якій будуть виступи українських і закордонних фахівців, обмін передовим досвідом, дискусійна панель, присвячена питанням продажу свіжої продукції на внутрішньому ринку та експорту, конгрес із заморожування та холодної логістики,  виставка технологій і продукції переробки тощо. На подію запрошуються всі учасники ягідного ринку, які прагнуть удосконалити свій бізнес та спільно втримувати потужний економічний фронт заради нашої перемоги.

Захід відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні», директорка якого, Тетяна Смірнова, наприкінці конференц-дня проведе Благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва та овочівництва, щоб зібрати кошти для ЗСУ і надати можливість кожному з учасників зробити свій посильний вклад у нашу спільну Перемогу!

Головна ідея конференції: навіть у важкі воєнні часи надавати підтримку ягідівникам, садівникам та овочівникам, популяризуючи новітні технології та передовий досвід, набутий в екстремальних умовах війни, сприяючи розвитку господарств та підприємств, вирішенню питань продовольчої безпеки і добробуту країни.  

Завдання конференції: ознайомити учасників ринку з технологіями нової доби, щоб впроваджувати їх на своїх ягідниках, садах, на овочевих плантаціях. Знайти шляхи реалізації і зберігання продукції в сучасних непростих умовах – від продажу на свіжому ринку до переробки, заморожування та експорту.

Конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» триватиме 2 дні.

У програмі першого дня, 16 лютого (готельно-ресторанний комплекс «Айвенго», м. Рівне):

  • Конференц-секція: «Ягідництво: основні тренди і виклики воєнного часу. Як вберегти і розвинути бізнес в умовах війни». Виступи фермерів-практиків і представників технологічних компаній.
  • Дискусійна панель: «Продаж на внутрішньому ринку і на експорт: якість продукції та її сертифікація, пакування, логістика, цінова політика тощо».
  • Міжнародний конгрес із заморожування і холодної логістики продукції ягідників, садів і овочевих плантацій: сучасні технології множимо на якість.
  • Виставка обладнання, матеріалів і техніки для ягідництва, садівництва та овочівництва;
  • Виставка продуктів і напоїв із ягід, фруктів, овочів.

На міжнародній конференції виступлять представники відомих фермерських господарств, фахівці розсадників, як-от: FALL CREEK, «Долина-Агро», «ФруТек», «Ягідна Поляна», «Малинківське», «Органічний Сад», «Дедденс Агро», ініціатива «Ягідна сторона життя» тощо. Також у числі спікерів – президент Української плодоовочевої асоціації Тарас БАШТАННИК, міжнародний експерт із вирощування ягід Ганна ЛУЦЬКО.

Інноваційні технологічні рішення у вирощуванні ягід презентують компанії «Агрітема», «Біохім Агро», БТУ-ЦЕНТР, «ВІТЕРА УКРАЇНА», «Евкаліпт Р» тощо.

Також в онлайн-форматі виступлять фахівці із Польщі, зокрема, представниця польського розсадника Niwa доктор Агнешка Ожел, представниця компанії «Зелена перспектива» Дорота Лабановська-Бури, представник компанії POLSKA BOROWKA Павел ВАВРИЩУК.

Про технології заморожування ягід розкажуть представники таких компаній: «Беррі Трейд», «Фруктона-ВН», «4 стихії», «Малин фекторі» тощо.

Учасники конференції обговорять багато різноаспектних питань:

  • Сучасний ягідник: які культури обирати, щоб бути в тренді.
  • Лохина: підсумки сезону 2022 і перспективи розвитку ринку цієї культури в 2023 р.
  • Суниця садова: правила вибору якісного садивного матеріалу.
  • Ягідництво у відкритому і закритому ґрунті: порівняльна характеристика.
  • Ефективні способи підвищення врожайності ягідника.
  • Механізація та автоматизація в ягіднику: від посадки до збору врожаю.
  • Нові тенденції сортування, переробки та пакування.
  • Види і технології переробки ягід.
  • Виробник і продавець: як знайти спільну мову і бути в плюсі.

Упродовж Конгресу із заморожування та холодної логістики будуть порушені такі питання:

  • Ринок заморожених ягід в Україні. Результати сезону 2022. Зміна векторів у 2022/23 рр.
  • Організація роботи заморожувальних підприємств у період війни і віялових відключень електроенергії.
  • Презентація успішного досвіду заморожування та охолодження ягід.
  • Експорт заморожених ягід.
  • Що вигідніше: власні заморожувальні потужності на підприємстві чи аутсорсингові послуги від спеціалізованих компаній?
  • Вибір холодильного обладнання: яких помилок слід уникати?
  • Огляд та аналіз різних технологій, видів заморожування та охолодження ягід, перспективи на майбутнє.
  • Аналіз переваг та недоліків заморожувального бізнесу.
  • Досвід переробки плодово-ягідної продукції.
     

Міжнародна конференція об’єднає власників і директорів ягідних господарств та комплексів із охолодження й заморожування, агрономів, агроконсультантів, виробників засобів захисту рослин, засобів живлення та іншої продукції для ягідників, експертів, експортерів, представників логістичних компаній, підприємств, що пропонують технології, обладнання для заморожування, переробки, ягідівників, що мають на своєму підприємстві власні заморожувальні потужності або які тільки хочуть побудувати успішний бізнес на заморожуванні плодово-ягідної продукції, науковців тощо.

У залі №2 паралельно з основною програмою відбудеться виставка обладнання, інструментів, засобів захисту рослин, добрив тощо – все для сучасного ягідництва, садівництва, овочівництва і переробки. Відомі українські та закордонні компанії презентують найновіші технологічні досягнення ягідної галузі (обладнання для сортування, переробки, заморожування ягід, засоби захисту рослин, упаковки для ягід тощо).

Окрім цього, на конференцію завітають виробники напоїв і продуктів переробки ягід, фруктів і овочів, які презентують свою продукцію та нададуть її для дегустації. Так, відбудеться презентація-дегустація продукції, виготовленої із фруктів, ягід, у тому числі з додаванням меду (цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, сублімованої продукції). Також учасники конференції зможуть продегустувати соки, вина, настоянки, наливки, сидри, сиропи, напої з ягід і меду тощо.

Медіагрупа «Технології та Інновації» з 2016 року провела понад 30 конференцій для фахівців, просуваючи новітні технології, передовий досвід, і тим сприяючи розвитку галузей та економіки України. Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» рік у рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Так, 4-а міжнародна ягідна конференція, що відбулася 2021 року в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина», зібрала понад 400 учасників та більше 50 компаній-партнерів з України, Нідерландів, Італії, Польщі, Молдови тощо. Більше інформації читайте за посиланням: https://bit.ly/3nXOCX7

А учасниками наступної конференції у вересні 2022 року (м. Рівне) стали понад 200 представників ягідних господарств і підприємств, технологічних компаній з усієї України, незважаючи на воєнний час.

На другий день, 17 лютого, учасники конференції відвідають відоме фермерське господарство «Грасс Авеню», що на Житомирщині. Кілька років тому там почали новий 34-гектарний проєкт із розширення насаджень лохини. У результаті площа плантацій сягатиме понад 90 гектарів.

Під час бізнес-туру засновник компанії Олег Воробйов проведе для учасників майстер-клас із обрізки лохини, відбудеться презентація нових сортів лохини від компанії Fall Creek. Всі охочі зможуть перейняти досвід засновника успішного бізнесу та поставити питання. Також під час бізнес-туру відбудеться презентація техніки та інструментів від компанії «Макіта Україна».

Для того, щоб зберігати ягоди максимально довго свіжими для споживачів, компанія «Грасс Авеню» побудувала холодильний комплекс площею близько 1000 м2. Успішно реалізували цей проєкт у співпраці з компанією «4 Стихії». Встановлена холодильна система та система прекулінгу, кондиціонується сортувальний цех та охолоджується зона відвантаження. Обладнання управляється за допомогою автоматизованої системи управління, яка дає можливість віддаленого доступу до керування його роботою.

Два роки тому тут встановили сучасну сортувально-пакувальну лінію. Обладнання для сортування виготовила компанія Elifab, а фасувальне устаткування – Mat Exakta. На виробництві чітко налагоджені процеси сортування і калібрування, що є запорукою успішної реалізації вирощеної продукції, а це особливо актуально в ягідному бізнесі. Для успішних продажів компанія «Грасс Авеню» має сертифікати GlobalG.A.P. і GRASP, а в подальших планах – пройти ще й сертифікацію SMETA.

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та разом вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);
Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна),

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info.

Журнал «Ягідник»

Останні статті